• uslugi
  transport_chlodniczy
  transport_międzynarodowy
  transport_ekspresowy
  transport_przeprowadzki
  transport_chlodniczy
  transport_miedzynarodowy
  transport_ekspresowy
  Image 4

Przejazdy promocyjne

Aktualne promocje

Wybierz ofertę promocyjną przygotowaną specjalnie dla poszczególnych krajów

Przeprowadzki Holandia - Polska

Transport lub przeprowadzka z Polski do Holandii w promocyjnej cenie! Zorganizujemy transport lub przeprowadzkę z dowolnego miasta w Polsce, w dowolne miejsce w Holandii: Amsterdam, Rotterdam, Haga, Utrecht, Eindhoven, Tilburg, Groningen, Almere i wiele innych. Posiadamy wolne auto Mercedes Sprinter o powierzchni ładunkowej 15m3 (6 palet) w dniach .Oferujemy pomoc dwóch pracowników w załadunku i rozładunku.
Zapraszamy!

Przeprowadzki Dania - Polska

Transport lub przeprowadzka z Danii (Kopenhaga Odense Viborg Aalborg Aarhus Esbjerg Silkeborg) do Polski (Warszawa Poznań Wrocław Kielce Kraków Gdańsk Białystok Toruń Opole Szczecin Elbląg Łódź Katowice Lublin Rzeszów Częstochowa Gorzów Wielkopolski i inne)
Wolne auto Mercedes Sprinter typu furgon 13m3 / 5 palet w dniach 7-9 września
Oferujemy przewóz każdego rodzaju ładunku w ciągu 24h.

Przeprowadzki Niemcy - Polska

Transport lub przeprowadzki z Polski do Niemiec Oferujemy przewóz do dowolnego miasta w Niemczech: Berlin Frankfurt Monachium Dortmund Stuttgart Hamburg Kiel Dusseldorf Mannheim Drezno Hannover z dowolnego miejsca w Polsce:
Warszawa Poznań Wrocław Kielce Kraków Gdańsk Białystok Toruń Opole Szczecin Elbląg Łódź Katowice Lublin Rzeszów Częstochowa Gorzów Wielkopolski i inne.

Wolne auto na trasie Polska - Niemcy Mercedes Sprinter kontener 20m3 (8 palet) z podwójną obsadą w dniach 13-15.09.2013.

Przeprowadzki Francja - Polska

Transport chłodniczy lub przeprowadzka z Francji (Paryż, Lille, Nantes, Bordeaux, Tuluza, Marsylia, Lyon, Brest) do Polski (Warszawa Poznań Wrocław Kielce Kraków Gdańsk Białystok Toruń Opole Szczecin Elbląg Łódź Katowice Lublin Rzeszów Częstochowa Gorzów Wielkopolski i inne) Wolne auto dostawcze meblowóz/chłodnia o ładowności do 1,5t wraz z osobami do pomocy przy załadunku i rozładunku od dnia ..........

Przeprowadzki Belgia - Polska - Belgia

Oferujemy organizację przeprowadzki lub transport (mebli, okien, materiałów budowlanych, motocykli, antyków i dzieł sztuki, urządzeń, AGD/RTV i innych) ze wszystkich miast w Belgii jak: Bruksela, Brugge, Liege, Antwerpia, Gandava, Namur, Brugia do dowolnego miasta w Polsce.
Obecnie posiadamy wolne auto na trasie Belgia - Polska w dniach 03-05.07.2013 Mercedes Sprinter kontener o powierzchni 20m3 (8palet) z podwójną.

Transportujemy, przeprowadzamy do i z : Kielc, Krakowa, Rzeszowa, Lublina, Warszawy, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Bydgoszczy, Poznania, Białegostoku, Olsztyna, Gdańska, Gdyni, Torunia, Słupska, Piły, Koszalina, Nowego Sącza, Jasła, Zakopanego, Tych, Chełmu, Ełku, Sanoku. Legnicy, Zielonej Góry, Jeleniej Góry, Radomia, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Piły, Częstochowy, Tarnobrzega, Tarnowa, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego.

Wszystko objęte jest ubezpieczeniem OCP 300.000 EUR
Wszystko zapakujemy i zabezpieczymy na czas drogi.
Wszystko zniesiemy i wniesiemy.
Wszystko ustawimy tak jak klient sobie życzy.
Wszystko dociera na czas i na miejsce w nienaruszonym stanie.
Wszystko realizujemy od drzwi do drzwi, bez przeładunków.
Zakres naszych usług :Transport Belgia, Przeprowadzki Belgia, Transport z Belgii , Przeprowadzki z Belgii, Transport do Belgi, Przeprowadzki do Belgi, Transport Bruksela, Przeprowadzki Bruksela

Nasi Klienci

 • budimex
 • smart_center
 • Client 3
 • Client 4
 • Client 5
 • Client 6
 • Client 7
 • Client 8
 • Client 7
 • Blikle
Copyright © 2013 & Wszelkie prawa zastrzezone. Przeprowadzki-Holandia.pl