• uslugi
  transport_chlodniczy
  transport_międzynarodowy
  transport_ekspresowy
  transport_przeprowadzki
  transport_chlodniczy
  transport_miedzynarodowy
  transport_ekspresowy
  Image 4

Nasza Oferta

Transport

Nasza firma realizuje usługi transportowe zarówno na terenie całego kraju, jak i na obszarze innych krajów europejskich. Transport do Holandii, Belgii, Niemiec, Anglii, Francji, Danii, Włoszech, Austrii, Węgier, Szwajcarii, Portugalii, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii, Szwecji czy Norwegii nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Samochody wchodzące w skład naszej floty to specjalistyczne pojazdy specjalnie dostosowane do potrzeb przewozu ładunków wszelkiego rodzaju. Dlatego też transport Polska – Holandia czy Polska – Szwecja lub na jakiejkolwiek innej trasie jest w pełni bezpieczny i gwarantujemy, że meble, paczki, maszyny, urządzenia, materiały budowlane, antyki, dzieła sztuki, pianina, sejfy, towary na paletach, odzież i wszelkie inne dobra, dotrą do miejsca docelowego bez żadnych uszkodzeń i w terminie.

Samochody, którymi dysponujemy, mają ładowność od 1,5t do 6t. Klient płaci zaś nie za cały samochód, ale za przewożoną objętość towaru. Co więcej, przewożone przez naszą firmę ładunki są objęte ubezpieczeniem OCP na sumę 300 000 euro. To dodatkowe zabezpieczenie transportowanego towaru, zapewniające klientom komfort i bezpieczeństwo przewozu.

Nasi klienci mogą też liczyć na to, że w razie zapotrzebowania oddelegujemy dodatkowe osoby do załadunku i rozładunku towaru. Nasza firma zapewnia także nawigację satelitarną i stałą kontrolę nad przewożonym ładunkiem. Przez cały czas jesteśmy również w stałym kontakcie z naszymi kierowcami.

Gwarantujemy pełną skuteczność naszych usług i bezpieczny transport. Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Szwecja, Rumunia, Grecja – do większości krajów europejskich jesteśmy w stanie dotrzeć w ciągu 24 godzin. Jeśli jednak klient potrzebuje przechować towar przez jakiś czas w związku z przeprowadzką, jesteśmy w stanie przedmioty te przechować w naszym strzeżonym magazynie. Świadczymy także usługi przeładunku, kompletacji i konfekcjonowania partii towaru.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z innymi usługami z naszej oferty:

Copyright © 2013 & Wszelkie prawa zastrzezone. Przeprowadzki-Holandia.pl