• uslugi
  transport_chlodniczy
  transport_międzynarodowy
  transport_ekspresowy
  transport_przeprowadzki
  transport_chlodniczy
  transport_miedzynarodowy
  transport_ekspresowy
  Image 4

Nasza Oferta

Przeprowadzki

JUPITER zajmuje się kompleksową i profesjonalną organizacją przeprowadzek międzynarodowych i krajowych całych firm lub instytucji, biur oraz mieszkań. Swym klientom dostarczamy wszelkich niezbędnych materiałów do pakowania i zabezpieczania ich dobytku – mebli, sprzętu, etc. Nasze usługi obejmują także znoszenie, wnoszenie, pakowanie i rozpakowywanie mienia. Jeśli jest taka potrzeba, zajmują się oni również demontażem i montażem mebli i niektórych sprzętów.

Firma JUPITER dysponuje specjalistycznym sprzętem windowym do przeprowadzek w miejscach trudno dostępnych. Ma on zasięg do czwartego pięta i ułatwia przenosiny, gwarantując bezpieczeństwo tak mebli, jak i ścian w mieszkaniu. Jesteśmy również doświadczeni w transporcie ciężkiego i nieporęcznego osprzętu i przedmiotów takich jak pianina, fortepiany lub sejfy.

Nasza firma prowadzi transport mienia w sposób bezpieczny i terminowy. Gwarantujemy, że mienie przewieziemy w nienaruszonym stanie na wskazany adres, biorąc odpowiedzialność za powierzony nam dobytek. Umożliwiamy także przechowanie mienia w magazynie firmy, gdyby zaistniała taka potrzeba.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z innymi usługami z naszej oferty:

Copyright © 2013 & Wszelkie prawa zastrzezone. Przeprowadzki-Holandia.pl